איך לבחור טכנאי מזגנים?

עונת הקיץ מובילה לא אחת לתקלות, בעיות ונזילות במזגנים הביתיים והעסקיים.

לעיתים קרובות, הכתובת היא טכנאי מיזוג האוויר, אם אתה מתבלט איך אפשר לבחור טכנאי מזגנים מוסמך, מקצועי ובעיקר אמין – המאמר הזה בדיוק בשבילך.

אם יש לך בעיה בצילינדר או באחת מדלתות הבית, אתה חייב מנעולן מורשה אשר בעל תעודת יושר מטעם משטרת ישראל. לקבלת שירות וייעוץ ראשוני ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3952682 ונשמח להגיע עד אליך.

טכנאי מזגנים בחיפה

איך לבחור טכנאי מזגנים?

תפקידו של טכנאי המזגנים דורש ממנו להכיר את כל חלקי המזגן, לדעת לבצע התקנות, תיקונים או ניקוי יסודי.

על מנת לבצע בחירה מושכלת של טכנאי מזגנים כדאי לשים לפרמטרים הבאים:

  • הכשרה מתאימה – לצערנו, בדומה לשוק המנעולנים, כל אחד יכול לקרוא לעצמו מומחה מזגנים. לפי יגאל, טכנאי מזגנים בחיפה והקריות, כדאי לבדוק שהטכנאי בעל הכשרה מתאימה ממוסד לימודי או בעל הכשרה של יצרן מזגנים גדול. טכנאי מזגנים אשר לא מיומן מספיק בעבודתו עלול לגרום לנזקים למבנה ולמזגנים היקרים שרכשת במיטב כספך.
  • מחירים – שוק טכנאי מיזוג האוויר הוא שוק חופשי אך לכל עבודה יש טווח מחירים – טרם הזמנת הטכנאי מומלץ לבדוק מה העלות הממוצעת לעבודה הדרושה כך שלא יהיו הפתעות מיותרות בסיום העבודה.
  • המלצות – לאחר שאיתרת 2-3 טכנאי מזגנים מומלץ לקבל עליהם המלצות מבני משפחה, חברים או מכרים. בנוסף, ניתן להעלות פוסט בקבוצות פייסבוק אזוריות (הורים בחיפה או הורים בקריות) אשר מאפשרות לקבל חוות דעת אובייקטיבית על בעלי מקצוע בתחומים שונים.
  • אינדקסים מקצועיים – ישנם לא מעט אינדקסים מקצועיים כמו מדרג, דפי זהב או המקצוענים אשר מאפשרים לקבל חוות דעת והמלצות על טכנאי מזגנים באזור שלך. עם זאת, חשוב לזכור כי רוב בעלי המקצוע שנמצאים שם שילמו על הפרסום לאינדקס כך שכדאי לקחת את ההמלצה בעירבון מוגבל.

לסיכום, טכנאי מזגנים מקצועי, מוסמך ואמין ידע לא רק להעניק שירות במחיר הוגן אלא גם להעניק ייעוץ, ליווי ואחריות עתידית על העבודה/החלקים. טכנאי מזגנים מקצועי ישים את טובת הלקוח לנגד עיניו ולא רק את התשלום שהוא יכול לקבל עכשיו.

המאמר נכתב בשיתוף עם יגאל, טכנאי מזגנים בחיפה אשר מעניק שירותי תיקון מזגנים בחיפה, התקנת מזגנים בחיפה או ניקוי מזגנים בחיפה במחירים הוגנים.