5 סיבות טובות להוריד את הרכב מכבישי ישראל

רכב ישן הוא כמו אהבה ראשונה – ברור לנו שהפרידה ממנו תהיה קשה עד בלתי אפשרית. אך, אם הרכב כבר לא בטוח לנסיעה או שהוא פשוט מבלה יותר מידי זמן במוסך מאשר בכבישי ישראל – כדאי לשקול להוריד אותו מהדרך…

אם אבדו לך מפתחות הרכב או שנשארת עם מפתח רכב בודד, זה בדיוק הזמן לפנות למנעולן רכב מורשה אשר ישכפל או יקודד עבורך את המפתח. לקבלת ייעוץ ראשוני, ללא כל התחייבות, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3952682 ונשמח לעמוד לרשותך.

5 סיבות טובות להוריד את הרכב מכבישי ישראל

5 סיבות טובות להוריד את הרכב מכבישי ישראל

לצערנו, כל רכב שאינו רכב אספנות רציני, יובל באחד מהימים למרכז גריטת רכבים בו יפרקו, יגרסו וימחזרו אותו בחזרה למוצרי תעשייה שונים.

אם יש לך רכב ישן, הנה 5 סיבות טובות להוריד אותו מהכביש, אחת ולתמיד:

  • בטיחות – אף אחד לא רוצה לקחת סיכון על עצמו או על בריאות משפחתו, אם הרכב הישן מסכן אותך, זה הזמן להחליף אותו בדגם חדש יותר.
  • הרכב לא מפסיק לראות מוסך – אם הרכב שלך מבלה יותר במוסך מאשר על כבישי ישראל, רוב הסיכויים שעלויות האחזקה שלו הן לא הגיוניות ומומלץ לאתר רכב חלופי זול יותר.
  • טסטים – כישלונות חוזרים ונשנים בטסטים השנתיים, מאותתים כי הרכב עשה את שלו וכדאי לשקול למכור אותו לפירוק או גריטה עם תשלום על החלקים.
  • סביבה – אם הרכב "מעשן" יותר מידי ומזהם את הסביבה, מומלץ להעביר אותו לפירוק או מחזור במרכז לגריטת רכבים.
  • תאונת טוטאל לוס  (Total Loss)  –  על פי תקנות משרד התחבורה, תאונת טוטאל לוס הופכת את הרכב לבלתי שמיש לחלוטין. במקרים אלה, כדאי לקחת את הפיצוי הכספי מחברת הביטוח ולעבור לרכב חדש יותר.

לסיכום, פירוק, גריסה ומחזור של רכבים יכולה להתבצע כתוצאה מבלאי טבעי של הרכב או כתוצאה מתאונת טוטאל לוס (Total Loss) אשר עלולה להשבית את הרכב אחת ולתמיד. היום פועלות בשוק הרכב לא מעט חברות אשר ישמחו לקנות ממך את הרכב הישן לפירוק על מנת להפיק את המקסימום מהרכב הישן.