פריצת כספות בחיפה – פורץ מיומן לרשותך!

בשנים האחרונות, אנו עדים לתופעה הולכת וגוברת של בעלי בתים, משרדים וחנויות אשר מתקינים כספות ביתיות או מסחריות קטנות/בינוניות על מנת להגן על הרכוש הפרטי שלהם.

אם הכספת שלך נעולה ואינך יכול לפתוח ולגשת לרכוש שנמצא בה (מסמכים, תכשיטים יקרים, כסף מזומן, חפצי אמנות וכדומה) – זה הזמן להתקשר לפורץ כספות אשר פועל באישור משטרת ישראל, בעל תעודת יושר והניסיון הדרוש על מנת שיפרוץ אותה עבורך.

התקשר עכשיו ל – 072-3952682 וצוות המנעולנים המוסמכים, האמינים וההוגנים שלנו יגיעו עד אליך!

מתי נזדקק לשירותיו של פורץ כספות בחיפה?

פורץ כספות מיומן יוכל לעזור לך להתמודד עם המצבים הבאים:

  • גניבה או אובדן של המפתח לכספת.
  • שכחה או אי ידיעה של קומבינציית הפתיחה של הכספת.
  • תקלה במנגנון המכני של הכספת ( דלת תקועה, מפתח שבור וכדומה).
  • שחיקה של הכרטיס המגנטי בכספת.

פורץ כספות יוכל לעזור לך במגוון רחב של בעיות בפתיחת או נעילת הכספת הביתית או המשרדית שלך.

פורץ כספות בחיפה

איך לבחור פורץ כספות?

לצערנו, ישנם חאפרים רבים אשר מחכים לך לטלפון שלך. אותם חאפרים יכולים לגרום לנזקים נוספים לכספת שלך או לחייב אותך בתשלומים גבוהים אשר לא תואמים את מחירי השוק.

לפי פורטל חדשות חיפה, כאשר אתה בא לבחור פורץ כספות, עליך לחפש את הפרטים הבאים:

  • אישור משטרת ישראל – הדבר החשוב ביותר הוא לבדוק את רשיונו של הפורץ ולראות אם הוא פועל באישור משטרת ישראל, בעל תעודת יושר והסמכות מתאימות.
  • ניסיון ומקצועיות – פריצת כספות היא התמחות שלא כל המנעולנים יודעים לבצע בהצלחה. מומלץ לבדוק אם המנעולן הוא גם פורץ בעל התמחות בכספות או שכל הכשרתו וניסיונו המקצועי מסתכם בהחלפת צילינדרים ופריצת רכבים או דלתות חוץ.
  • מיקום – עדיף לבחור בפורץ מקומי אשר תוכל לגשת אליו בעת הצורך. אם אתה תושב חיפה, הקריות והסביבה, זה לא יהיה הגיוני לחפש ולהזמין מנעולן ברמת גן או בתל אביב.

אם בבעלותך כספת ביתית או מסחרית ואתה מחפש פורץ כספות בחיפה והסביבה אשר יוכל לשרת אותך בצורה הטובה, המהירה והמקצועית ביותר, צור עימנו קשר ב – 072-3952682 ונשמח לעזור לך, ללא כל התחייבות מצידך!