5 נותני שירותים שאתה חייב בחיוג המהיר שלך

ישנם לא מעט מצבים בחיים אשר דורשים הזמנת איש מקצוע, טכנאי או חברה חיצונית.

לעיתים קרובות מדובר על מצבי חירום (SOS) אשר דורשים התערבות מיידית של טכנאי או איש המקצוע ובאופן טבעי אין לנו זמן לבצע בדיקות רקע מקיפות על האדם שעומד לפנינו. לצערנו, מצב זה מוביל פעמים רבות להונאות מצד אנשי מקצוע אשר מעוניינים לנצל את מצב הלקוח.

אם אתה זקוק לשירותיו של מנעולן צדיק לתחזוקה שוטפת או לשירות SOS בחיפה והקריות, אנו מזמינים אותך ליצור עימנו קשר ב – 072-3952682. אנו מבטיחים לך שירות אמין, מהיר ובמחיר הוגן – אנו לעולם לא ננצל את מצבך בשביל לגבות ממך יותר!

5 נותני שירותים שאתה חייב בחיוג המהיר שלך

5 נותני שירותים שאתה חייב להחזיק בחיוג המהיר שלך

הנה רשימה אולטימטיבית ל – 5 נותני שירותים שאתה חייב להחזיק ברשימת המועדפים שלך בנייד – לכל צרה שלא תבוא עליך:

  1. מנעולן – מפתח שנשבר בתוך המנעול, צילינדר שהפסיק לתפקד או שאולי צרור שאבד או נגנב לך מחייב הזמנת מנעולן מוסמך אשר יוכל לפרוץ ולחדש את הגישה לדירה. לצערנו, פועלים בשוק מנעולנים חאפרים רבים אשר פועלים ללא אישור משטרת ישראל או תעודת מנעולן מוסמך. לרוב, מנעולנים אלה מנצלים את מצבו של הלקוח וגובים מחירים מופקעים על עבודות פשוטות יחסית ולכן מומלץ לאתר מראש מנעולן מקומי אשר יוכל להעניק לך שירות 24/7 מסביב לשעון.
  2. אינסטלטור – צינורות מים, ניאגרות וצנרת ישנה בבתים ישנים היא מתכון בטוח לפיצוצים, נזילות וטפטופים. בכל אחד מהמקרים, מומלץ להזמין אינסטלטור מוסמך באזור המגורים שלך, אשר יוכל להעניק לך שירות מהיר, מקצועי ואיכותי במחיר הוגן.
  3. חברת ניקיון – שירותי ניקיון הם הכרחיים לכל דירה, מומלץ לאתר חברת ניקיון בחיפה אשר מעניקה שירות הוגן, מהיר ואפקטיבי לבתים פרטיים ועסקים. חברת ניקיון מומלצת תוכל להעניק לך שירותי פוליש, ניקיון והסרה של כתמים ועובש בדירות ישנות וחדשות כאחד.
  4. טכנאי מזגנים – חודשי הקיץ החמים בישראל הם בלתי נסבלים ללא שימוש תכוף במזגנים. אם המזגן הפסיק לתפקד או שאולי התחיל לנזול בצורה פתאומית, עליך להזמין טכנאי מזגנים אשר יוכל לעזור לך.
  5. טכנאי מקררים – כל מקרר יכול להפסיק לעבוד בצורה פתאומית, טכנאי מקררים אשר יוכל להגיע אליך בצורה מהירה ולתקן את התקלה הוא נכס שעליך לשמור עליו.

לסיכום, ההמלצה שלנו היא למצוא מראש 2-3 אנשי מקצוע אמינים ולשמור את המספר של כל אחד מהם בטלפון הנייד – בשעת צרה, תמיד תוכל לשלוף את המספר של כל אחד מהם מהנייד ולצמצם את האפשרות שתיפול על נוכל אשר אורב לך בסיבוב ומחפש לנצל את מצבך.